123 456 789

Isännöimme suuret liike- ja asuinrakennukset

Toimimme pääkaupunkiseudulla ja Seinäjoki-Vaasa talousalueella. Toimistomme sijaitsevat Helsingissä ja Seinäjoella.

TALOYHTIÖSI asukassivuilta
löydät muun muassa:

– Isännöitsijän ja huollon yhteystiedot
– Ajantasaiset tiedotteet
– Sähköiset palvelut (muutto-, vika-, häiriö- sekä muutostyöilmoitukset)
– Yhtiökokouskutsut ja -pöytäkirjat
– Hallituksen kokoonpano

 

Meillä työskentelee noin

isännöinnin ammattilaista

Kokonaisalaltaan manageroimme n.

neliömetriä liiketiloja

Isännöimme noin

asunto-osakeyhtiötä

KOKONAIS­VALTAISTA ISÄNNÖINTIÄ

Erityisosaamistamme ovat mm. uudet asuntoyhtiöt ja arvonlisäverolliset liiketilat sekä kauppakeskukset. Tuotamme asiakkaillemme mitatusti laadukasta palvelua.

Ota yhteyttä

Seinäjoki

Vesa Mäkelä

Vesa Mäkelä

kiinteistöjohtaja

+358 10 504 4416
vesa.makela@fincap.fi

Tuomo Lainimo

Tuomo Lainimo

isännöitsijä

+358 10 504 4417
tuomo.lainimo@fincap.fi

Toni Sivula

Toni Sivula

isännöitsijä

+358 10 504 4418
toni.sivula@fincap.fi

Jaakko Taipalus

Jaakko Taipalus

isännöitsijä

+358 10 5044 430
jaakko.taipalus@fincap.fi

Krista Toivola

Krista Toivola

isännöitsijä

+358 10 504 4460
krista.toivola@fincap.fi

Antti Väisänen

Antti Väisänen

kirjanpitäjä

+358 10 504 4419
antti.vaisanen@fincap.fi

Riina Jukantupa

Riina Jukantupa

kirjanpitäjä

+358 10 504 4403
riina.jukantupa@fincap.fi

Minna Lilja

Minna Lilja

taloushallinto / ostolaskut

+358 10 504 4412
minna.lilja@fincap.fi

Paula Ala-Ilkka

Paula Ala-Ilkka

kiinteistösihteeri, palkanlaskenta

+358 10 504 4415
paula.ala-ilkka@fincap.fi

Riku Mäkelä

Riku Mäkelä

kirjanpitäjä

+358 10 504 4402
riku.makela@fincap.fi

Helsinki

Mikko Sädevuori

Mikko Sädevuori

aluejohtaja, isännöitsijä

+358 50 462 5006
mikko.sadevuori@fincap.fi

Teija Luhtala

Teija Luhtala

kiinteistösihteeri, johdon sihteeri

+358 10 504 4409
teija.luhtala@fincap.fi

Nina Siivola

Nina Siivola

isännöitsijä

+358 10 504 4513
nina.siivola@fincap.fi